Relaxujte chytře a všemi smysly
  • 27.3.2020

Sauna má blahodárný vliv na naše zdraví, hlavně výborný preventivní účinek. Pravidelné a dlouhodobé saunování zvyšuje odolnost proti nachlazení, rýmě, kašli i nejrůznějším virózám. 

Při saunování dojde k rozšíření kožních pórů a cév, takže se tělo začne silně okysličovat. Zlepší se tak dýchání celé kůže. Pokožka je vláčnější a krásně svěží. A lépe se prokrví i končetiny. To uvítáte především, pokud vás trápí studené nohy. Prokysličení pak v neposlední řadě napomáhá i regeneraci svalstva. 

V našem privátním relaxačním centru Wellness Slovany Plzeň si můžete užívat jak klasické finské saunování, tak bylinnou neboli aroma saunu, popř. infrasaunu. 

  

 

Vířivky přinášejí mnoho benefitů pro lidské zdraví a jsou čím dál oblíbenější. Teplá a intenzivní bublinková lázeň má totiž na lidské tělo blahodárné účinky. Pomáhá například při bolestech zad, kloubů a uvolňuje i ztuhlé svaly. Ale to není vše. Pravidelná hydromasáž odplavuje stres a přispívá k dobré psychické pohodě.

Naše vířivá vana s přelivem splňuje i ta nejpřísnější hygienická nařízení díky přepadu a množství vody, kterou je během krátké chvíle schopna přefiltrovat.

Udělejte si chvilku jen pro sebe a objevte naše privátní relaxační centrum v Plzni. Termín si během chvilky objednáte online na našich stránkách: http://wellnesslovany.cz/#rezervace.